DOMACÍ NABÍJEČKY AUTOMOBILŮ
JEDNODUCHÝ KONFIGURÁTOR
POHODLNÁ ONLINE PLATBA

PV-router

Chytrý Wi-Fi řídicí systém s wattmeterem pro optimalizaci využití přetoků z fotovoltaické elektrárny do tepelných spotřebičů a nádob teplé užitkové vody jako jsou bojlery, akumulační nádoby, bazény apod. Umožňuje přímou bezdrátovou komunikaci s měniči FVE nebo samostatnou funkci. Vzdálené ovládání a monitorování přes mobilní aplikaci IoTmeter.
€196,00 s DPH

PV-router je chytrý Wi-Fi řídicí systém pro optimalizaci využití přetoků z fotovoltaické elektrárny do tepelných spotřebičů a nádob teplé užitkové vody.

Umožňuje jak přímou bezdrátovou komunikaci s podporovanými modely měničů FVE (v takovém případě je možné PV-router umístit přímo ke spotřebiči) tak i nezávislý provoz na základě vlastního měření (paj je PV-router umístěn na DIN lištu typicky v hlavním rozvaděči budovy kde měří spotřebu/dodávku na dané fázi).

PV-router dynamicky řídí výstup SSR relé, které napájí typicky bojler nebo akumulační nádobu. Druhý transformátor měří energii dodanou skrze SSR relé.

SSR relé není součástí dodávky, je možné použít například typ RGC1A23D15KKE (Carlo Gavazzi).

PV-router umožňuje přes SSR relé plynule regulovat výkon do tepelné zátěže. Výkon se dávkuje tak, aby se maximálně využívaly přebytky z fotovoltaické elektrárny a zároveň, aby nedocházelo ke zbytečnému odběru energie ze sítě v případě, kdy jsou přebytky nižší než je jmenovitý výkon tepelného spotřebiče.

Nastavení regulace se provádí pomocí mobilní aplikace dostupné zdarma ke staženi v Google Play a App Store.

Návod ke stažení zde.