WALLBOXES
EINFACHER KONFIGURATOR
EINFACHE ONLINE-ZAHLUNG

Pořiďte si wallbox EVmate!

Jednoduché a pohodlné domácí nabíjení elektrických vozů
Nabíjejte v čase, kdy je to pro Vás nejvhodnější, ať už přes noc, nebo během práce.

Nemusíte hledat a připojovat žádné kabely
Pořídíte-li si wallbox EVmate, nemusíte hledat, vytahovat a uklízet žádné kabely, jednoduše odmotejte kabel z nabíječky, zapojte a nabíjejte. Jednoduché, pohodlné a bez nebezpečí zašpinění.

Sestavte si nabíječku přesně podle Vašich potřeb a možností. Takovou, která je optimální pro Váš vůz.
Nakonfigurujte si nabíjecí stanici přesně podle Vašeho vozu, možností vašeho elektrického připojení a potřeb. Můžete si také zvolit i délku napájecího a nabíjecího kabelu.

Certifikace samozřejmostí
Naše nabíjecí stanice EVmate je plně certifikovaná a splňuje všechny požadované normy. Prohlášení o shodě je vydáno na základě realizovaných zkoušek v Elektrotechnickém zkušebním ústavu.

Potřebujete poradit?
Zavolejte nám a vše vyřešíme k Vaší spokojenosti. Pomůžeme s výběrem.

Netroufnete si na instalaci?
Žádný problém, zavolejte nám a domluvíme možnosti i vlastní instalaci.

Výrobce a dodavatel: VEKOBS s.r.o., Cílkova 865/11, 142 00 Praha 4

IČ: 27168255

Obchod a technická podpora: tel: +420 606 731 971

Jednoduché a pohodlné domácí nabíjení elektrických vozů
Nabíjejte svůj elektromobil či plug-in hybrid rychle a pohodlně u Vás doma či v práci. Naše domácí nabíječka EVmate („wallbox“) nabíjí elektromobily všech značek a modelů. Nejjednodušší nabíjení elektromobilu je v době, kdy Váš vůz stojí a Vy ho nepotřebujete využívat. Zpravidla je tomu tak v noci, nebo během práce.

Žádné hledání a uklízení kabelů
Naše jednoduchá domácí nabíječka EVmate Vás zbaví nutnosti neustále hledat či vytahovat z auta přenosnou nabíječku. Jednoduše odmotáte nabíjecí kabel, připojíte a nabíjíte. A ráno nemusíte přemýšlet, kam uložíte nabíjecí kabel, jednoduše ho navinete na nabíječku.

Sestavte si Vaši nabíjecí stanici
Na našem e-shopu evmate.eu je možné si nakonfigurovat nabíjecí stanici přesně podle Vašeho vozu, možností vašeho elektrického připojení a potřeb. Můžete si také zvolit i délku napájecího a nabíjecího kabelu. Nebo je možné si vybrat ze standardních modelů.

Potřebujete poradit?
Nevíte si rady? Tak nám zavolejte (+420 606 731 971) a vše vyřešíme k Vaší spokojenosti.

Pár technických informací.

Nabíjecí stanice EVmate nabízí jedno či třífázové připojení umožňující dobíjení o výkonu dle verzí 3,7kW až 22kW, a to je mnohem rychlejší ve srovnání s nabíjením standardně dodávanými přenosnými nabíječkami do běžných domácích zásuvek. Naše nabíjecí stanice EVmate je vždy vybavena zabudovaným nabíjecím kabelem umožňující pohodlné každodenní nabíjení. Na výběr jsou modely s nabíjecím konektorem typu 1 („Yazaki“) nebo 2 („Mennekes“).


Nabíjecí stanice EVmate je možné dodat ve dvou různých verzích připojení na elektrické rozvody. Verze s napájecím kabelem s pětikolíkovou třífázovou zásuvkou (v provedení 16A nebo 32A) je velmi jednoduché instalovat. Wallbox připevníte na stěnu, připojíte do zásuvky a můžete nabíjet. Druhou verzí je wallbox bez přívodního napájecího kabelu a lze ji tak instalovat přímo na místo, kde je vyveden přívodní kabel (například přímo ze zdi). Napájení se pak připojí přímo v nabíjecí stanici do připravených svorek.

Vysoký stupeň IP ochrany umožňuje instalaci wallboxu jak v garáži, tak i ve venkovním prostředí, např. na parkovišti, zvenku budovy apod.Naše nabíjecí stanice je univerzálně v provedení se zvýšenou UV ochranou pro venkovní instalaci.

Nabíjecí stanice EVmate je plně certifikovaná a jednotlivé komponenty i celá stanice splňují nejvyšší standardy a normy pro nabíjení elektrických vozů.

Netroufnete si na instalaci? To není problém, zavolejte nám (+420 606 731 971) a vše vyřešíme k Vaší spokojenosti.

Standardně postupujeme v následujících krocích:


  1. 1. Pomůžeme s výběrem nabíjecí stanice.
  2. 2. Posoudíme možnosti instalace, ve složitějších případech přímou u Vás na místě.
  3. 3. Zajistíme přípravu elektroinstalace na montáž nabíjecí stanice, je-li to potřeba.
  4. 4. Namontujeme a uvedeme nabíjecí stanici do provozu.
  5. 5. Zajistíme revizi elektrického zapojení.