DOMACÍ NABÍJEČKY AUTOMOBILŮ
JEDNODUCHÝ KONFIGURÁTOR
POHODLNÁ ONLINE PLATBA

Nákupem nabíječky to u nás nekončí!

Buďte trendy! Nabízíme Vám možnost rozšířit funkce Vaší nabíječky podle Vašich potřeb a přání. Nebo jste si koupili jiný elektromobil a nepasuje Vám nabíjecí konektor, vyberte si u nás nový nabíjecí kabel včetně konektoru pro Váš vůz a dejte své nabíječce další šanci (změna kabelu bude vyžadovat odbornou instalaci). Popřípadě si vyberte doplňky pro instalaci Vaší nabíječky nebo příslušenství, které se bude hodit každému elektromobilistovi.

Popis

Chytrý WiFi elektroměr pro řízení spotřeby elektrické energie objektu a optimalizaci nabíjení elektrických vozidel s dynamickým vyrovnáváním zatížení, dálkovým ovládáním a monitorování prostřednictvím mobilní aplikace nebo počítače. PRODEJNÉ POUZE SPOLEČNĚ S WALLBOXem!

€256,00 s DPH

Popis

RF modul pro bezdrátovou komunikaci

€116,00 s DPH

Popis

Chytrý Wi-Fi rozšiřující modul s wattmeterem pro rozšíření funkcionalit nabíjecí stanice.

€236,00 s DPH

Popis

Chytrý Wi-Fi řídicí systém s wattmeterem pro optimalizaci využití přetoků z fotovoltaické elektrárny do tepelných spotřebičů a nádob teplé užitkové vody jako jsou bojlery, akumulační nádoby, bazény apod. Umožňuje přímou bezdrátovou komunikaci s měniči FVE nebo samostatnou funkci. Vzdálené ovládání a monitorování přes mobilní aplikaci IoTmeter.

€196,00 s DPH

Popis

RS485/TCP je převodník, který umožňuje transparentní a obousměrnou konverzi mezi protokolem MODBUS TCP a MODBUS RTU. Jednoduchá konfigurace pomocí vestavěnému webovému rozhraní, známému jako captive portál, které uživatelům poskytuje intuitivní platformu pro rychlé nastavení a správu zařízení bez potřeby složitého programování nebo externího softwaru. V konfiguraci vhodné k nabíjecím stanicím EVmate ve verzi STR.

€55,96 s DPH