DOMACÍ NABÍJEČKY AUTOMOBILŮ
JEDNODUCHÝ KONFIGURÁTOR
POHODLNÁ ONLINE PLATBA
Krok 1 | 5 Váš automobil
POTŘEBUJI POMOCI
;

Značka

Model

Typ

Konektor

Výkon

Potvrzuji automaticky vybrané položky
Proč vidím ?

Konektor a výkon za Vás volíme automaticky na základě Vámi zvoleného automobilu. I tak je důležitá Vaše pozornost. Vždy položky zkontrolujte, že jsou opravdu v pořádku. Pokud například víte, že Váš elektromobil byl dovezen např. z USA (nejedná se tak o vůz určený původně pro evropský trh), věnujte zvýšenou pozornost typu nabíjecího konektoru. U nás je kontrola jednoduchá - tvar konektoru uvidíte ve shrnutí vašeho výběru na obrázku.

Zásuvka

Pozor na drobné rozdíly!

Tří-fázové zásuvky s pěti póly můžeme rozdělit na 16 a 32 Ampérové. Typicky vyšší proud znamená větší konstrukční rozměry zásuvky, to ovšem bez srovnání nepoznáte. Proto ideálně zkontrolujte parametry přímo na zásuvce, kde jsou tyto údaje uvedené. Případně, pro jednoduchost, změřte vnější průměr zásuvky a dle toho v našem konfigurátoru vyberte.

Jistič

Zde vybíráte "velikost" jističe, kterým je jištěn elektrický okruh do kterého budete zapojovat nabíjecí stanici. Většinou naleznete jistič v elektrickém rozvaděči.

Jističe dělíme dle počtu fází: 3F - třífázový jistič, 1F - jednofázový jistič, a velikosti maximálního proudu v daném elektrickém obvodu. Tato hodnota je napsaná většinou na přední straně jističe. Stoupne-li velikost proudu nad tuto hodnotu, jistič elektrický obvod odpojí.

Kabel k zásuvce

Kabel k vozidlu

Co tyto délky znamenají?

Doporučujeme, aby celková délka pružných kabelů (přípojného a nabíjecího dohromady) nepřesáhla 8 metrů. Je na Vás, kam plánujete Vaši nabíječku umístit. Naše rada však zní: Volte délku nabíjecího kabelu skutečně dle potřeb - nejdelší není vždy nejpohodlnější. Pokud zvolíte napájecí kabel jako 'Žádný', předpokládá se, že nabíječka bude namísto připojení do zásuvky přímo zapojena na elektrický rozvod ve „zdi“.

Instalace

Co instalace zahrnuje a obnáší?

Tuto službu aktuálně připravujeme. Pro více informací nás kontaktujte.

Pro instalaci nabíječky EVmate kontaktujte profesionální elektrikáře ze svého okolí.

;
Sumarizace
Značka
-
Model
-
Typ
-
Konektor
-
Výkon
-
Zásuvka
-
Jistič
-
Umístění
-
Instalace
Ne
Umístění nabíjecího konektoru
-